Patrícia Stanková

Patrícia Stanková

Keď píše knihu, musí vstávať skoro ráno. Ak vstane neskôr (čo je pre ňu po pol deviatej), tak ani nezapína notebook. Lebo vie, že je to pre písanie stratený deň :-)

Má 29 rokov a pochádza z východného Slovenska, kde vyrastala, aj študovala. K písaniu sa dostala pred  ôsmimi rokmi, kedy začala blogovať. Práve to ju priviedlo k práci copywritera v reklamnej agentúre, ktorú robí dodnes. Od blogovania bol už len krok k napísaniu knihy. Skúsila to a pod menom Pia Dušak sa v roku 2013 na ňu usmialo šťastie. Hneď jej prvotina Slečna s výsledkami zožala úspech, lebo bola ohodnotená cenou Panta Rhei ako SLOVENSKÝ KNIŽNÝ DEBUTANT ROKA.  Následne nato jej vo vydavateľstve Evitapress vyšli ďalšie dve knihy Karma je zdarma a Dobrovoľne nasilu.

V novembri 2017 sa vydala a v súčasnosti býva s manželom v Bratislave. Posledné roky pracuje ako zástupca manažéra v jednom z bratislavských kníhkupectiev. K jej záľubám patria samozrejme knihy – rada píše, ešte radšej ich číta, kedysi aj maľovala a dúfa, že sa raz k tomu vráti. Baví ju varenie, aj pečenie, umývanie riadu je však pre ňu najhoršia činnosť na svete. Rada si pozrie dobrý film,  je fanúšička Game of Thrones, ale nepohrdne ani divadlom.

 


 

Komentáre

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Pridajte svoj komentár

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Odporúčané tituly

Malvína - darčekové balenie Patrícia Stanková

Malvína - darčekové balenie

10,99 €
Malvína Patrícia Stanková

Malvína

3,90 € Bežná cena 10,95 € -64%