Pri príležitosti uvedenia filmu do kín, ktoré je plánované na Valentína 2022, sa 22. novembra 2021 krstila aj reedícia knihy s rovnomenným názvom. Knižný titul do života uviedli herci, ktorí hlavných hrdinov predstavujú aj na filmovom plátne.

Kniha i film V lete ti poviem, ako sa mám, ktorý vznikal pod producentskou taktovkou spoločnosti Nunez NFE, mapuje životy partie štyridsiatnikov, ktorí sa kamarátia od detstva a dodnes sa stretávajú už spolu so svojimi rodinami.

Pôvodná kniha vypredaná!
„Mimoriadne úspešnú evitovku V lete ti poviem, ako sa mám, ktorá vyšla v roku 2018, sme vypredali. S prichádzajúcim rovnomenným filmom sme sa preto rozhodli priniesť filmovú reedíciu tohto bestselleru od Evity, kde nájdete aj jedinečné pohľady do zákulisia nakrúcania. Veríme, že novinka bude rovnako úspešná ako prvé vydanie,“ povedal Ivan Netík, riaditeľ marketingu vydavateľstva MAFRA Slovakia.

Vďaka filmovej reedícii sa môžete opäť začítať do príbehov štyroch manželských dvojíc, ktoré v snahe „žiť šťastne“ skrývajú rôzne tajomstvá nielen pred priateľmi, ale najmä každý sám pred sebou. Tie však postupne vyplávajú na povrch, čo navždy životy hlavných hrdinov zmení.

Iný záver knihy a filmu
Na slávnostnom uvedení knižnej filmovej reedície do života, pod taktovkou moderátorky Lenky Debnárovej, sa role krstných rodičov zhostila samotná autorka Evita Twardzik spolu s tromi filmovými hrdinami. Knihu v tvrdej väzbe sektom pokrstili herci Dominika Morávková, Petra Vajdová a Marián Miezga. „Nech sa všetci zídeme na jar aj na premiére filmu,“ zaželali herci hromadne knižnej filmovej reedícii.

Autorka Evita dodala, prečo by sa z čitateľov mali stať aj diváci: „V každom filme je oproti knihe trochu rozdiel v závere. Tu bude najviac viditeľný, pretože knižka končí smutne. Po našej poslednej snímke som si povedala, že pôjdeme do niečoho veselého. Verím, že aj pre divákov skončí všetko tak, že pôjdu vysmiati z kina. Ten film vás pohladí a možno vás donúti ozvať sa starým dobrým kamarátom. A len vás utvrdí v tom, aké je dôležité mať okolo seba ľudí, ktorí vás majú radi za každých okolností.“

Kým budete na filmové spracovanie a uvedenie do kín čakať do Valentína 2022, vychutnajte si knižný zážitok zo špeciálnej reedície V lete ti poviem, ako sa mám. Knihu kúpite na www.evitovky.sk alebo v kníhkupectvách, napríklad v sieti Panta Rhei.