Štýlovo s Agátou & ZOOT.SK 

Maminka na plný úväzok, ktorá však lásku k móde rozhodne nezanedbáva. Hovoríme o Agáte Lekeš, módnej stylistke a tvári tohtoročných Nákupov. Agátu poznáte aj z blogu „The Ladies Coffee“ a tiež zo spolupráce so značkou ZOOT.

Pre radosť

Od 14. – 20. mája sa pre nás otvoria brány stovky kamenných obchodov a desiatky e-shopov na celom Slovensku, kde môžeme využiť zľavy až do výšky 50 %. Navyše, si pri platbe kartou MasterCard a Maestro vo vybraných obchodoch užijeme ešte väčšie zľavy, alebo dostaneme darček k nákupu. Prvý rok sú súčasťou nákupných dní aj naše Evitovky. Pri ich kúpe dostanete motivačný diár 2018 zdarma a výhodne si budete môcť kúpiť aj predplatné všetkých 6 titulov, ktoré v Evitovkovej edícii tento rok vydáme. Evita vám knihy s radosťou podpíše a každý, kto sa pri nás pristaví, dostane aj milé prekvapenie. Potešíme malých aj veľkých grin

Aj v Eurovea

Týždeň plný zliav si vychutnáme spoločne – v piatok a v sobotu (18.-19. mája). Čakáme vás v bratislavskom nákupnom centre Eurovea v čase od 12.00 do 18.00 hod. a máme pre vás pripravený pestrý program.

Sobotný program
- autogramiáda Evity Urbaníkovej (14:00-15:00)
- profesionálne líčenie
- zábavné fotenie, z ktorého na mieste získate vyvolané fotografie (14:00-17:00)
- balóny pre deti
- kútik s maľovaním na tvár pre najmenších (14:00-17:00)
- ekologické nákupné tašky originálne navrhnuté Borisom Hanečkom