Knihy

HN magazín

20+5 najbohatších ľudí v dejinách

V PREDPREDAJI

Ich mená sa spájajú s obrovským bohatstvom, luxusom, ale aj škandálmi, korupciou a drogami. S drinou, otvorenou mysľou a neobyčajnou vierou vo vlastné nápady. S odvahou, rozvojom a aj dobročinnosťou. Prečítajte si o neobyčajných životoch Emila Škodu, Johna Davidsona Rockefellera, Franklina Marsa, Jacka Ma, Marka Zukerberga, Mediciovcov a mnohých ďalších.
V PREDPREDAJI.
IBA U NÁS za výhodnu cenu do konca októbra.
Posielame po 19.10.2022

14,95 € Bežná cena 17,95 € -17%
14,95 € Bežná cena 17,95 € -17%
Osudovky

30 životov 2., Pohnuté osudy známych Slovákov

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Druhé pokračovanie úspešnej knihy, ktorá vznikla na základe úspešného seriálu Pohnuté osudy, ktoré vyšli na stránkach HN magazínu v rokoch 2015 až 2020. Dnes vám ich predkladáme obohatené o mnohé zaujímavosti či cenné fotografie. Prečítajte si, čo ste ešte nečítali o Zore Kolínskej, Andym Warholovi, Jozefovi Bednárikovi, Jánovi Langošovi, či Hilde Múdrej a mnohých ďalších. Autormi sú redaktori Hospodárskych novín.

17,95 €
17,95 €
Evitovky

Motivačný diár od Evity 2023

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Najkrajší a najpraktickejší ženský diár na rok 2023! Nájdete v ňom motivačné citáty, sezónne recepty, Evitine rady do života, interaktívny zápisník s cieľmi, originálny horoskop. Má prehľadné radenie, dosť priestoru na vaše poznámky. Nechýba samozrejme menný kalendár.

8,45 € Bežná cena 9,95 € -15%
8,45 € Bežná cena 9,95 € -15%
Katarína Jesenská

Moja chalupárska kuchyňa

V PREDPREDAJI. VYCHÁDZA 30.9.2022

Väčšina receptov pochádza z relácie Na chalupe, ktorú tvorí moderátorka Katka Jesenská už sedem rokov. Kniha je prehľadne rozdelená do štyroch ročných období a nájdete v nej nielen Katkine recepty, ale aj recepty chalupárov, ktoré počas svojho putovania po chalupách ochutnala. Niektoré z nich majú svoju históriu a sú označené ako „tradičné“. Sú naším vzácnym dedičstvom, a preto v Katkinej knihe nemohli chýbať.
IBA U NÁS kúpite za uvádzaciu cenu. Platí do 30.9.

18,95 € Bežná cena 22,95 € -17%
18,95 € Bežná cena 22,95 € -17%
Evitovky

POVIEDKY o ženách

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

IBA U NÁS V AKCIÍ ZA UVÁDZACIU CENU. PLATÍ DO 20.9.2022
Evita Twardzik, Ivana Popluhárová, Tatiana Brezinská, Marika Budayová, Monika Macháčková a Petra Hederová patria k najobľúbenejším autorkám edície Evitovky. A o čom by tieto dámy písali lepšie a zasvätenejšie, ako o vzťahoch a o láske.
Nie, nečakajte žiadne sladké romániky. Krátke príbehy rozprávajú o tom, ako stretnúť lásku, keď ju už vôbec nečakáme. Ako zúfalo nehľadať vzťah, keď je naporúdzi dobré priateľstvo. Ako zmeniť život aj priority a byť šťastná a spokojná, aj keď sme po žiadnej zmene vonkoncom netúžili. Ako našu túžbu po láske dokáže naplniť starostlivosť o druhých. Aj ako príliš netlačiť na pílu a počkať si, kým si vás dobré veci nájdu aj samé.

10,95 €
10,95 €
ČAROVNÉ SLOVENSKO

Nástenný kalendár Čarovné Slovensko 2023

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

*Naša nádherná krajina vo všetkých ročných obdobiach. Obsahuje 12 úžasných fotografií rôznych kútov Slovenska, ktoré sme vybrali od najlepších fotografov.
* Kvalitne vytlačený na luxusnom papieri, ktorý sa nezvlní a vyzerá na každej stene úžasne.
* Má prehľadné zoradenie dní a mesiacov.
* Od tvorcov obľúbeného magazínu a knihy Čarovné Slovensko.
* Ideálny aj ako originálny darček.

9,95 €
9,95 €
Ivana Popluhárová

Druhá tvár

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Dôvera je veľmi krehká. Dôverovať znamená odovzdať svoje srdce a stať sa zraniteľným.

Hana sa snaží prekonať predsudky a nemá najmenší dôvod svojmu novému priateľovi Adamovi neveriť. Raz však dôveruje príliš, potom takmer vôbec. Denne sa v nej tieto pocity bijú, vo vlastných myšlienkach sa zamotáva a jediný, kto jej z toho môže pomôcť von, je ona sama. Alebo náhoda.

10,95 €
10,95 €
Tatiana Brezinská

Mňa sa nezbavíš

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Viola je úspešná žena na prahu štyridsiatky. V profesionálnej sfére sa jej mimoriadne darí, no súkromný život má popretkávaný osobnými tragédiami. Napriek tomu nestráca zmysel pre humor a to aj vďaka priateľke z detstva Matylde. Obe sú bez partnerov a bez detí. Všetko sa má však zmeniť po neskutočnej sérii náhod, ktoré prichádzajú ako dar z nebies.

10,95 €
10,95 €
Petra Hederová

Tak si ho nechaj!

Skladom (Doručenie do 48 hodín)

Ľudia vraj nie sú od prírody monogamní, tvrdia niektoré vzťahové štúdie. Verí tomu i študentka Katarína, ktorá sa bezhlavo zamiluje do staršieho zadaného kolegu so záväzkami. Je odhodlaná všetkými prostriedkami získať jeho srdce, nehľadiac na dôsledky. Má však vôbec zmysel bojovať o lásku, na ktorú nemáte nárok?

10,95 €
10,95 €
Monika Macháčková

Sny sa plnia

Vypredané

S Mirom Jarošom - populárnym hudobným interpretom o detstve, snoch, výškach aj pádoch, o všetkom čo doposiaľ pred verejnosťou skrýval. V motivačnej knižke dôverných rozhovorov sa vyspovedal našej Monike Macháčkovej.

4,50 € Bežná cena 16,95 € -73%
4,50 € Bežná cena 16,95 € -73%